menu2

O mnie

Morydz - rocznik '89, miłośnik horroru i wszelakich form ekstremalnych. Zostałem nim wskutek przezwyciężenia strachu przed Laleczką Chucky - koszmaru z dzieciństwa, który po kilkunastu latach przerodził się w fascynację.
Choć raz na jakiś czas zdarzy mi się trafić w świecie horroru na coś, co mnie zachwyci, jak dotąd nic nie zdołało przebić uwielbienia dla prozy Grahama Mastertona, któremu na mojej półce z książkami zawsze przysługuje najwięcej miejsca.
Zdarzyło mi się (i od czasu do czasu nadal zdarza) popełnić jakieś opowiadanie. Prawdopodobnie niezbyt dobre i rzadko wychodzi z tego coś, co z czystym sumieniem można by nazwać horrorem, ale  ale nie tracę nadziei, że czasem znajdzie się ktoś, komu się moja pisanina spodoba. 

W prowadzeniu bloga pomaga mi Fiteł - bratnia dusza nie tylko pod względem miłości do horroru. Fan Stephena Kinga, a więc niejako moje przeciwieństwo, lecz dzięki temu doskonałe dopełnienie STRASZNIEJ.

Każdy, kto miałby życzenie urozmaicić STRASZNIEJ, będzie mile widziany. Jeśli chciałbyś (-abyś) podzielić się czymś z czytelnikami, zrecenzować film lub książkę czy po prostu powymądrzać się w kwestiach związanych z horrorem, jeśli tworzysz opowiadania lub inne formy literackie, prowadzisz bloga, stronę internetową lub inne przedsięwzięcie i chciałbyś zostawić tu po sobie ślad w postaci banneru lub innej formy promocji - zapraszam Cię serdecznie! W tych i wszelkich innych kwestiach zapraszam do kontaktu:

e-mail: rtr699@gmail.com
facebook: https://www.facebook.com/pages/Straszniej/398808376884003?ref=hl


Łukasz Morydz Nowosielski
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz